Rüyada cüzdanı saklamak

Rüyada cüzdanı saklamak huzur içinde yatacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, eline geçen kazanıcın gitgide azalacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına işaret eder.

Rüyada cüzdanı saklamak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada cüzdanı unutmak eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, rahat bir hayata başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cüzdanı saklamak etrafına güzel insanların dolacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada cüzdanı atmak aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına tabir olunur.

Rüyada cüzdanı bulamamak hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada cüzdanı çalınmak maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada cüzdanı düşürmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, sağlık ve hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nüfus cüzdanı bulmak rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine işaret eder.

Rüyada evlilik cüzdanı görmek mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments