Rüyada çitten geçmek

Rüyada çitten geçmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, aksiliklerin aşılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına delalettir.

Rüyada çitten geçmek gördüyseniz:

  • Evle ilgili beklenmedik durumlar duygusal anlamda sıkıntılara neden olabilir.

Rüyada çitten geçmek daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, işlerin ters gideceğine işarettir.

Rüyada tel çitten atlamak çok büyük kısmetler elde edileceğine, işlerin düzene gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tahta çitten atlamak hayırlı kapıların açılacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tel çitten geçmek ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına işarettir.

Rüyada çitten atlamak kısmetin ve başarının engelleneceğine, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.