Rüyada biriyle merdivende oturmak

Rüyada biriyle merdivende oturmak yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle merdivende oturmak gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya desteklemeyen kişileri net şekilde ayırt edebilirsiniz.

Rüyada biriyle merdivende oturmak hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada biriyle merdivende karşılaşmak sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, yeni bir eve taşınılacağına inanılır.

Rüyada merdivende biriyle karşılaşmak rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine inanılır.

Rüyada merdivende koşmak temize çıkacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine delalettir.

Rüyada merdivende ağlamak hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, istediği evde oturacağına delalet eder.

Rüyada merdivende görmek sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına inanılır.

Rüyada taş merdivende oturmak hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada merdivende dikilmek bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.