Rüyada birinin kurana bastığını görmek

Rüyada birinin kurana bastığını görmek kendisine gelir getiren yolların açılacağına, zenginliğe sahip olunacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, yokluk çekeceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına yorulur.

Rüyada birinin kurana bastığını gördüyseniz:

  • İşaretler bazı konularda yanlış yapabileceğinizi ya da yanlış yaptığınızı gösteriyor.

Rüyada birinin kurana bastığını görmek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, rahatının bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kurana el bastığını görmek mutluluğun günden güne daha da artacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurana el bastığını görmek sağlam bir kariyer edineceğine, alınan borçların ödenemeyeceğine işaret eder.

Rüyada kurana bastığını görmek işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin boka bastığını görmek kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına işarettir.

Rüyada birinin mühür bastığını görmek eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine ve bol kısmetli bir kişi olacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine alamet eder.

Rüyada birinin ayağına bastığını görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kurana el basıp yemin etmek bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments