Rüyada birinin boka bastığını görmek

Rüyada birinin boka bastığını görmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, kalp kırıklığına neden olacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada birinin boka bastığını gördüyseniz:

  • Sosyal ortamlara girme zorunluluğu sizi sıkabilir.

Rüyada birinin boka bastığını görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada eşinin boka bastığını görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada boka bastığını görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşımın boka bastığını görmek içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının boka bastığını görmek üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin ayağına bastığını görmek laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin mühür bastığını görmek endişe verici olaylar yaşanacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kurana bastığını görmek iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments