Rüyada birine tokat atmak

Rüyada birine tokat atmak sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, güvensizliğini yeneceğine, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, günahtan temizlenmeye delalet eder.

Rüyada birine tokat atmak gördüyseniz:

  • Alacağınız bilgileri değerlendirip, onların doğrultularında davranabilirseniz kazançlı çıkarsınız.

Rüyada birine tokat atmak çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği birine tokat atmak iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birine tokat atmak hem de para kaybettireceğine, insan sevindireceğine delalettir.

Rüyada tanımadığı birine tokat atmak yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada erkek birine tokat atmak hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına delalettir.

Rüyada ölen birine tokat atmak tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına, şansının yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada birinin başka birine tokat atması aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada ölü birine tokat atmak sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, helal kazanca sahip olunacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments