Rüyada sevdiğin birine tokat atmak

Rüyada sevdiğin birine tokat atmak yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin birine tokat atmak gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmemeye çalışın.

Rüyada sevdiğin birine tokat atmak ondan şifa göreceğine, güç alacağına, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin adama tokat atmak dualarına karşılık alacağına, allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin tokat atması aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin birinden tokat yemek çok hayırlı işlere atılacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiye tokat atmak daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkekten tokat yemek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine işaret eder.

Rüyada birine tokat atmak hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sana tokat atması hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, yokluk içine düşeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments