Rüyada belinde silah taşımak

Rüyada belinde silah taşımak inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına alamet etmektedir.

Rüyada belinde silah taşımak gördüyseniz:

  • Belli bir ilişki, kişi, teklif veya plana şans tanımakta fayda var.

Rüyada belinde iki silah görmek bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, sorunlarının çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada belinde silah taşımak fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, konfor içinde olacağına yorulur.

Rüyada belinde silah olduğunu görmek çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına delalet eder.

Rüyada abimin belinde silah görmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, gelirini ve rızkını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada birisinin belinde silah görmek zor bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık birinin belinde silah görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığın birinin belinde silah görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, dolayısıyla geleceğine işarettir.

Rüyada belinde silah çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments