Rüyada belediye başkanının iş vermesi

Rüyada belediye başkanının iş vermesi hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada belediye başkanının iş vermesi gördüyseniz:

  • Doğru gitmeyen durumlarla karşılaşırsanız aşırı tepkiler verebilirsiniz.

Rüyada belediye başkanının iş vermesi zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada belediye başkanının annesini görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Rüyada belediye başkanının para vermesi malının artmasını sağlayacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada belediye başkanının öldüğünü duymak yeni kapılar açılacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada belediye başkanının elini sıkmak haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada belediye başkanının evine geldiğini görmek yakın bir zaman içerisinde çok sıkıntılı hallere ve durumlara düşüleceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına alamet eder.

Rüyada belediye başkanının sarılması yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada belediye başkanının karısını görmek başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments