Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek ve temizlemek

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek ve temizlemek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek ve temizlemek gördüyseniz:

  • Yaşlı kimselerle ilişki kurabilirsiniz.

Rüyada bir başkasının kaka yaptığını görmek sorunların yakın zaman içinde artacağına, bereketin eksileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek ve temizlemek yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına işarettir.

Rüyada başkasının altına kaka yaptığını görmek kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, başına bazı musibetlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada başkasının yatağa kaka yaptığını görmek süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına inanılır.

Rüyada her yere kaka yaptığını görmek girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, yorulacağına delalet eder.

Rüyada kayınvalidenin kaka yaptığını görmek çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşunun kaka yaptığını görmek kişinin de bunun için üzülüp, hayıflanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek ve temizlemek

    • Esahh der ki,
      Görülen rüya hayırlara, ahbaba ve hayata alamet eder. Rüya yorumuna göre huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına; bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına; hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.