Rüyada başkasının balgam çıkardığını görmek

Rüyada başkasının balgam çıkardığını görmek kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının balgam çıkardığını gördüyseniz:

  • Değişiklik ihtiyacınız artıyor.

Rüyada başkasının balgam çıkardığını görmek hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun balgam çıkardığını görmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine delalet eder.

Rüyada eşinin balgam çıkardığını görmek malların artacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin balgam çıkardığını görmek sıkıntılı bir döneme girileceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine yorulur.

Rüyada başka birinin balgam çıkardığını görmek büyük bir ortaklığa girileceğine, ortak edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin balgam çıkardığını görmek eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun balgam çıkardığını görmek çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada birinin balgam çıkardığını görmek emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments