Rüyada başbakan ile tartışmak

Rüyada başbakan ile tartışmak muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada başbakan ile tartışmak gördüyseniz:

  • Başak erkeğiyseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Rüyada başbakan ile selamlaşmak rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada başbakan ağlaması kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, rızık elde edeceğine inanılır.

Rüyada başbakan ile görüşmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine yorulur.

Rüyada başbakan olmak idealist kimse olacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına yorulur.

Rüyada başbakan konuşmak üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına rivayet eder.

Rüyada başbakan diyanet sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, güçlükle elde edilecek başarı yorulur.

Rüyada başbakan görmek aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada başbakan ile el sıkışmak kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, ekmeğinin verimli olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments