Rüyada babanın öldüğünü hatırlamak

Rüyada babanın öldüğünü hatırlamak isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, acı tecrübeler edineceğine işaret eder.

Rüyada babanın öldüğünü hatırlamak gördüyseniz:

  • Elinize geçen her bilgiye inanmamalı, kendi test mekanizmalarınızı da kullanmalısınız.

Rüyada babanın öldüğünü hatırlamak tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada babanın ölü olduğunu görmek işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, kişinin fena halde yanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada abi ve babanın öldüğünü görmek bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, durumunuzun iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada babanın kör olduğunu görmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine inanılır.

Rüyada babanın öldüğünü sanmak moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada anne ile babanın öldüğünü görmek bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına rivayet eder.

Rüyada babanın saç tıraşı olduğunu görmek iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, içine kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada babanın üvey olduğunu öğrenmek yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.