Rüyada babanın kör olduğunu görmek

Rüyada babanın kör olduğunu görmek hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine işarettir.

Rüyada babanın kör olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin dikkatini çekmek istiyorsanız ufak tefek beklenmedik hareketler yapabilirsiniz.

Rüyada babanın öldüğünü hatırlamak onlar tarafından çok sevileceğine, işlerinde bereket olacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın kör olduğunu görmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada babanın ölü olduğunu görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abi ve babanın öldüğünü görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada babanın öldüğünü sanmak sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, işe gösterilen ilginin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babanın öldüğünü duymak islami alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, sorunlarına da çözümler bulacağına alamet eder.

Rüyada babanın futbolcu olduğunu görmek girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına işaret eder.

Rüyada babanın kızının öldüğünü görmesi eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, zor ve stresli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.