Rüyada yasin okuma

Rüyada yasin okuma rızkın gittikçe azalacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, hayatın yoluna gireceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, yaşadığı muhitin yenileneceğine, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına inanılır.

Rüyada yasin okuma gördüyseniz:

  • Aceleciliğinizden ise hiç bir şey kaybetmemişsiniz.

Rüyada yasin toplamak rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yasin okuma kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yasin bulmak aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, akılsızca davrandığı için geleceğini tehlikeye atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yasin kelimesi kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, verilen emeklerin heba olacağına alamet eder.

Rüyada yasin sure okumak iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkinin çok iyi gideceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına yorulur.

Rüyada ezbere yasin hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, kinin ve nefretin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yasin ihya kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine inanılır.

Rüyada yasin suresi okunması iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments