Rüyada üstü başı kan görmek

Rüyada üstü başı kan görmek kişinin sıkıntılı, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, azalacağına, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, borç batağına düşeceğine tabir olunur.

Rüyada üstü başı kan gördüyseniz:

  • Neşeniz yerinde görünüyor.

Rüyada üstü başı kan görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, girdiği işleri kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstü başı kirli görmek keyifli günler geçireceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına delalettir.

Rüyada birini üstü başı kirli görmek işlerin çok iyiye gideceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada üstü başı yırtık adam görmek fırsatların elden kaçırılacağına, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstü başı kan olmak eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine inanılır.

Rüyada üstü başı yırtık görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine inanılır.

Rüyada üstü başı perişan görmek aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini üstü başı yırtık görmek büyük bir özgüven kazanacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments