Rüyada birini üstü başı kirli görmek

Rüyada birini üstü başı kirli görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, daha güçlü hale geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına inanılır.

Rüyada birini üstü başı kirli gördüyseniz:

  • Duygularınız veya egonuz nedeniyle amatör bir imaj çizme riskiniz olabilir.

Rüyada birini üstü başı kirli görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine yorulur.

Rüyada üstü başı kirli birini görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada üstü başı kirli görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada üstü başı kirli adam görmek gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine tabir olunur.

Rüyada birini üstü başı yırtık görmek onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstü kirli birini görmek helal lokmalar yiyeceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Rüyada üstü başı kan görmek ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına işaret eder.

Rüyada üstü başı yırtık adam görmek ilim irfan öğreneceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Merhabalar rüyamda eski taş duvarlari olan bir odada tahta bir yatakta yatan yaşlı ve üzeri kat kat pislikle dolu yatan kalkmayan bir adam yanında da bir kova ve içerisi pislik dolu adamı temizlemeye çalışıyorum izin vermiyor kızıyor yakınım mi bilmiyorum ama yüzü yabancı ve kovayı boşaltmaya çalışıyordum anlamı nedir ?

Hatice

Merhaba rüyamda vefat etmiş olan dedemin üzeri kirli biçimde yerde uzandigini gördüm o sırada onu temizlemek aklıma gelmiyor ve damadı temizliyor daha sonra biz neden temizlemedik diye vicdan yapıyoruz babamla ne anlama gelir

Selda

Ben gorumceyim rüyamda gelinimizin üstünü kirli gördüm ve sonra ona hadi ben sana temiz kıyafet getireyim dedim oda bana 22 beden giyiyorum dedi

Sude

Annem rüyasında beni görmüş. Üstüm pislik içindeymiş . Hortumla filan üstümü temizlemiş.

Yagmur

Rüyamda daha önceden dershaneden tanıdığım ama hiç konuşmadığı birini gördüm bugün rüyamda uzun lekeli kirli bi tşört giymişti sonra onun yanından geçtim bide baktım ki kalemliğimde ki herşey yere saçılmış bataklık çamuru yokmu o renkte çamurun içinde içinde herşey dağılmış topluyorum sonra çantamdan bide narçiçeği rengi yapay bir çiçek onun ayağının altında oda orda hocaların yanında ayağının altından almaya çekiniyorum sonra küçük bir çoçuğa alması için işaret ediyorum alıyor bana veriyor

Ayşe

Rüyamda platonik olarak sevdiğim adam beni sevdiğini söyledi ve elimi tuttu. Sonra üzerinin kirli olduğunu gördüm. Toz gibiydi. Elimle temizlemeye çalıştım boşver çıkmaz şimdi dedi. Daha sonra Akşam vakti iki salıncak gördüm. İkimiz ona oturduk ben sallanıyordum o kadar sallandım ki gökyüzüne kadar. Gökyüzünde bir dolunay ve etrafında bulutlar vardı ama dolunayı kapatıyordu. O benim için endişelendi düşersin falan dedi bende durdum.

Nesli

Rüyamda uzun sakallı üstü başı kir pas içinde yüzüde sakalları da baya kirliydi ve öylece karşımda duruyordu korkudan uyandım. Acaba bunun anlamı ne

Dilan

Merhaba rüyamda eşinin ustunun toz ve kirli olduğunu inşaattan çıkmış gibi bir kir vardı kıyafetlerinde anlamı nedir

Melike

Selamın aleyküm, arkadaşım rüyada beni üstüm başım kir içinde örümcek ağlarıyla sarılı bi halde görmüş hiç konuşmuyormuşum. Sonra kardeşim ve arkadaşımla mekkeye gidiyormuşuz. Orada onlar tavaf ederken ben bir kenarda oturuyormuşum çok uğraşmışlar yine konuşmamışım sadece büyük bir kitap bulup bunu arkadaşımın sırtına koyup bunu buradan gizlice çıkaralım demişim.üstüm başım mekkeye gidince biraz daha temizlenmiş. Ne demek acaba?

Hacer

Eltimi ve onun torununun altının kirletmisler ve kosmuslardi çok kötü durumdalar di ve biraz da bana bulaştı

Hatice

Rüyada ölmüş birinin kir pas içinde olduğunu ve bunadigini aklı başından gittiğini ve tükürdügünü görmek ne anlama gelir

Birgul

Kardesimin usdu kirli ve tozlu gordum anlami nedir