Rüyada birini üstü başı kirli görmek

Rüyada birini üstü başı kirli görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, daha güçlü hale geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına inanılır.

Rüyada birini üstü başı kirli gördüyseniz:

 • Duygularınız veya egonuz nedeniyle amatör bir imaj çizme riskiniz olabilir.

Rüyada birini üstü başı kirli görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine yorulur.

Rüyada üstü başı kirli birini görmek kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada üstü başı kirli görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada üstü başı kirli adam görmek gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine tabir olunur.

Rüyada birini üstü başı yırtık görmek onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstü kirli birini görmek helal lokmalar yiyeceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Rüyada üstü başı kan görmek ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına işaret eder.

Rüyada üstü başı yırtık adam görmek ilim irfan öğreneceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

12 yorum “Rüyada birini üstü başı kirli görmek

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya planlara, hayallere ve gönüle işaret eder. Rüya alimlerine göre yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine; hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına; gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına tabir olunur.

 1. Rüyada ölmüş birinin kir pas içinde olduğunu ve bunadigini aklı başından gittiğini ve tükürdügünü görmek ne anlama gelir

  • Esahh der ki,
   Rüyanız iyiliğe, dosta ve aileye tabir olunur. Rüya yorumuna göre işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine; değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına; gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına işarettir.

 2. Eltimi ve onun torununun altının kirletmisler ve kosmuslardi çok kötü durumdalar di ve biraz da bana bulaştı

  • Esahh der ki,
   Rüyanız fikirlere, kısmete ve güce alamet eder. Rüya yorumuna göre yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine; ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine; maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına işarettir.

 3. Selamın aleyküm, arkadaşım rüyada beni üstüm başım kir içinde örümcek ağlarıyla sarılı bi halde görmüş hiç konuşmuyormuşum. Sonra kardeşim ve arkadaşımla mekkeye gidiyormuşuz. Orada onlar tavaf ederken ben bir kenarda oturuyormuşum çok uğraşmışlar yine konuşmamışım sadece büyük bir kitap bulup bunu arkadaşımın sırtına koyup bunu buradan gizlice çıkaralım demişim.üstüm başım mekkeye gidince biraz daha temizlenmiş. Ne demek acaba?

  • Esahh der ki,
   Rüyanız sevinmeye, mutluluğa ve paraya delalettir. Rüya tabirine göre yakın bir zamanda yeni bir kişinin hayatına gireceğine, bu durumdan ötürü çok sevineceğine; büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına; malının, parasının ve makamının artacağına alamettir.

 4. Merhaba rüyamda eşinin ustunun toz ve kirli olduğunu inşaattan çıkmış gibi bir kir vardı kıyafetlerinde anlamı nedir

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya habere, hayırlara ve paraya tabir olunur. Rüya alimlerine göre bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına; sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine; malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine delalet eder.

 5. Rüyamda uzun sakallı üstü başı kir pas içinde yüzüde sakalları da baya kirliydi ve öylece karşımda duruyordu korkudan uyandım. Acaba bunun anlamı ne

  • Esahh der ki,
   Bu rüya aileye, kararlara ve iyiliğe işarettir. Rüya yorumuna göre aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine; çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına; kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine alamet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.