Rüyada teletabi görmek

Rüyada teletabi görmek sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada teletabi gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında veya otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada teletabi görmek işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda bir okulda arkadaşla birlikte duruyorduk,sonra kantinde bir ses duyduk.
Kantinde ölü bir tek boynuzlu at vardı.Kantinin arkasındaki odaya ilk kırmızı,ikinci yeşil ve en arkada sarı giriyordu.Sarı bana bakarak”Siz de gelsenize,hehehehe”dedi ve gitti biz de kaçtık ve okulda anormal olaylar oldu,herkesin yüzü mor renk oluyordu.(kırmızı,yeşil,sarı teletabi)