Rüyada tahta kurusu

Rüyada tahta kurusu eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, kendisine kızacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına rivayet eder.

Rüyada tahta kurusu gördüyseniz:

  • Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz.

Rüyada tahta zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına yorulur.

Rüyada tahta merdiven ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve tahta çakmak talihin yüzlerine güleceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına işaret etmektedir.

Rüyada tahta bilezik ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada tahta direk isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, istediği gibi bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada tahta korkuluk hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada tahta sandalye sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, geçim derdi çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada tahta at görmek işlerinde atılıma geçeceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments