Rüyada silah görmek neye

Rüyada silah görmek neye hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, gerçek mutluluğu tadacağına, pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, kafasına göre birini bulacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına, fakirleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah görmek neye gördüyseniz:

  • Bir değişiklik mevcut durumunuzu farklı bir açıdan görmenizi sağlayabilir.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine delalettir.

Rüyada silah ve silah sesi duymak bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına delalet eder.

Rüyada silah silah görmek zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ayı ve silah görmek atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine işaret eder.

Rüyada su ve silah görmek kısmetinin her zaman açık olacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada at silah görmek malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments