Rüyada sevgiliyi suskun görmek

Rüyada sevgiliyi suskun görmek hem de hayat standartlarının yükseleceğine, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, bir sebeple rüya sahibinin adım atarken çok dikkat etmesi gerektiğine, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bu durumdan kurtulmak için iş konusunda deneyimli birisinden yardım alması gerektiğine yoksa daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi suskun gördüyseniz:

  • Zannettiğinizden daha fazla paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi suskun görmek hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi suskun görmek mal ve mülk sahibi olmaya, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine işarettir.

Rüyada suskun kadın görmek rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğini suskun görmek ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini suskun görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, darda kalacağına delalet eder.

Rüyada suskun kalmak büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, akrabayla araya mesafe konulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini suskun görmek dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına tabir olunur.

Rüyada eşini suskun görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments