Rüyada kuranı kerim atmak

Rüyada kuranı kerim atmak eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, attığı adımların boşa gideceğine, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına rivayet eder.

Rüyada kuranı kerim atmak gördüyseniz:

  • Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir.

Rüyada kuranı kerim okuması içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına delalettir.

Rüyada kuranı kerim yırtılması elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kuranı kerim duymak başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına yorulur.

Rüyada kuranı kerim istemek rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuranı kerim dağıtmak emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına işarettir.

Rüyada kuranı kerim bulmak helal kazanç elde edileceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına delalet eder.

Rüyada kuranı kerim satmak uzun süre doktor kontrolü altında kalarak, diyet yapmak, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına delalet eder.

Rüyada kuranı kerim görmek gelirinin sürekli olacağına, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments