Rüyada kunduz yuvası görmek

Rüyada kunduz yuvası görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, belalara denk gelmeyeceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, huzura kavuşacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına işarettir.

Rüyada kunduz yuvası gördüyseniz:

  • Liderlik pozisyonuna soyunmanız veya grubun beyni rolünü üstlenmeniz gerekebilir.

Rüyada kunduz yuvası görmek başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kunduz sevmek sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kunduz kovalamak ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada kunduz görmek çalışmalarının karşılığını alacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine işaret eder.

Rüyada siyah kunduz görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde kunduz görmek yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yavru kunduz görmek yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kunduz tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments