Rüyada kullanılmış silgi görmek

Rüyada kullanılmış silgi görmek hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, haram yollardan mal sahibi olunacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine inanılır.

Rüyada kullanılmış silgi gördüyseniz:

  • Politik davranmalısınız.

Rüyada kullanılmış silgi görmek ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada kullanılmış ped görmek bir ömür olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kullanılmış giysi görmek arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine delalet eder.

Rüyada kullanılmış jilet görmek hayatının güzelleşeceğine, güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına yorulur.

Rüyada kullanılmış diş fırçası görmek keyifli sohbetler edeceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kullanılmış eşya almak çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yardımın alınacağına işarettir.

Rüyada kullanılmış bebek bezi görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına yorulur.

Rüyada silgi çalmak büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments