Rüyada kristal kadeh görmek

Rüyada kristal kadeh görmek hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada kristal kadeh gördüyseniz:

  • Olaylar istediğiniz şekle bürünmeye başlıyor.

Rüyada kristal kadeh görmek daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, bazı girişimlerde bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kristal kadeh sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine inanılır.

Rüyada boş kadeh görmek borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kadeh yıkamak yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadeh görmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, maddi gücünün azalacağına alamet eder.

Rüyada kadeh kırmak zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadeh şarap içmek işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırık kadeh göğüs germek zorunda kalınacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.