Rüyada köpeğe su serpmek

Rüyada köpeğe su serpmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, hak ve din yolunu bırakacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, kısmetinizin açılacağına alamet eder.

Rüyada köpeğe su serpmek gördüyseniz:

  • Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir.

Rüyada köpeğe saldırmak aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına işarettir.

Rüyada köpeğe su serpmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada köpeğe dua okumak yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpeğe çiş yaptırmak çirkin bir iş yapmaya, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına işaret eder.

Rüyada köpeğe çarpmak karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yenileneceğine delalet eder.

Rüyada köpeğe tuz vermek rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine işarettir.

Rüyada köpeğe ev yapmak işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeğe aşı yapmak boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments