Rüyada kırmızı duvar saati görmek

Rüyada kırmızı duvar saati görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, işsizin iş bulacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı duvar saati gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanız gerekebilir.

Rüyada kırmızı duvar saati görmek mutluluktan bolca nasipleneceğine, çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvar saati görmek hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvar saati yapmak sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada duvar saati almak epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, razı geleceğine delalettir.

Rüyada duvar saati kırmak hatalı yollara sapılacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada güzel duvar saati görmek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada altın duvar saati görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi duvar saati görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments