Rüyada kırık tırnak makası görmek

Rüyada kırık tırnak makası görmek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, yüksek bir makama geleceğine, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırık tırnak makası gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla karşılaşmak veya iletişim kurmak hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Rüyada kırık tırnak makası görmek yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada tırnak makası ile tırnak kesmek çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada tırnak makası toplamak kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına işaret eder.

Rüyada tırnak makası kırmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tırnak makası bulmak hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, bir dediğini iki etmeyeceğine delalettir.

Rüyada ölüden tırnak makası almak kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada tırnak makası görmek ihya huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe tırnak makası görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments