Rüyada kendi kıçı açık görmek

Rüyada kendi kıçı açık görmek yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi kıçı açık gördüyseniz:

  • Ek sorumluluk veya görevler söz konusu olabilir.

Rüyada kendi kıçı açık görmek karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, malından ve parasından olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kıçı açık kadın görmek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, kar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapalı kıçı açık görmek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine işarettir.

Rüyada kıçı açık olmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine delalettir.

Rüyada kıçı açık birini görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kapalı kıçı açık görmek zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, huzurlu, mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıçı açık erkek görmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına delalettir.

Rüyada başı kapalı kıçı açık görmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.