Rüyada kendi altını bezlemek

Rüyada kendi altını bezlemek şansının ve bahtının döneceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, huzurunun bozulacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada kendi altını bezlemek gördüyseniz:

  • İmkansız olana değil yapabileceklerinize odaklanmalısınız.

Rüyada kendi altını bezlemek bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına alamet eder.

Rüyada kendi altını görmek endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, hayatından razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun altını değiştirmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine delalet eder.

Rüyada kendi koltuk altını görmek hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine işaret eder.

Rüyada kendi belden altını açık görmek sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine alamet eder.

Rüyada kendi altını temizlemek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi koltuk altını kıllı görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun altını ıslattığını görmek sevincinin üzüntüye döneceğine, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments