Rüyada kel kalmak ne demek

Rüyada kel kalmak ne demek üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, saygı göreceğine, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, ticaretinin genişleyeceğine inanılır.

Rüyada kel kalmak ne demek gördüyseniz:

  • Her işiniz başladıktan sonra umulmadık derecede kolaylaşabilir.

Rüyada eve geç kalmak üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına alamet eder.

Rüyada bir işe geç kalmak kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada işyerinde kalmak çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada okulda kalmak ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada çiş içinde kalmak sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir mağarada kalmak kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gösteriye geç kalmak onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada kel kalmak ne demek sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments