Rüyada kardeşinin elinde kelepçe görmek

Rüyada kardeşinin elinde kelepçe görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, verimin kaçacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşinin elinde kelepçe gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizi seven kimselere yabancılaşmanız, onları görmeye bile tahammül edememeniz olasıdır.

Rüyada kardeşinin elinde kelepçe görmek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada annenin elinde kelepçe görmek yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada eşinin elinde kelepçe görmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına inanılır.

Rüyada başkasının elinde kelepçe görmek sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına yorulur.

Rüyada birinin elinde kelepçe görmek beklentilerinin yerine geleceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine delalettir.

Rüyada kardeşinin elinde altın görmek içsel güvensizliklerinize, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kardeşinin elinde para görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına işarettir.

Rüyada kardeşinin elinde yara görmek çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments