Rüyada kadın terzi görmek

Rüyada kadın terzi görmek bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çaresiz ve yalnız kalacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Rüyada kadın terzi gördüyseniz:

  • Bazı konularda size danışan veya tavsiyelerinize kulak veren kişiler olabilir.

Rüyada kadın terzi görmek sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada terzi kadın görmek böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada terzi görmek variyet sahibi olacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine alamet eder.

Rüyada terzi ile tartışmak beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine işaret eder.

Rüyada bayan terzi görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine delalettir.

Rüyada terzi olduğunu görmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine işaret eder.

Rüyada terzi dükkanı açmak ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada erkek terzi görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments