Rüyada ışıklı cisim görmek

Rüyada ışıklı cisim görmek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, işsiz ise işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ışıklı cisim gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife alıyor olabilirsiniz.

Rüyada ışıklı cisim görmek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünde bir cisim görmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada burundan cisim çıkması iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözden cisim çıkarmak her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz cisim görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına alamet eder.

Rüyada cisim hareket ettirmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada uçan cisim görmek işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada havada uçan cisim görmek hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments