Rüyada idrarını yapmak tuvalete

Rüyada idrarını yapmak tuvalete makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, bu sayede kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada idrarını yapmak tuvalete gördüyseniz:

  • Değişimden hoşlanmıyor ya da değişikliğe karşı çıkıyor olabilirsiniz.

Rüyada idrarını yapmak tuvalete büyük kayıplara uğrayacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada idrarını yapmak diyanet sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına inanılır.

Rüyada yatağa idrarını yapmak uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuvalete idrarını yapmak yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına işarettir.

Rüyada idrarını altına yapmak sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına, akrabayla araya mesafe konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada idrarını yapmak görmek başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada tuvalette idrarını yapmak mutlu günlerin yakında olduğuna, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine işarettir.

Rüyada odanın içine idrarını yapmak rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.