Rüyada evin duvarlarını yeşil görmek

Rüyada evin duvarlarını yeşil görmek onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, fesat kimselerin çıkacağına, kişinin içinin daralacağına, karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, koyu muhabbette kalacağına alamet eder.

Rüyada evin duvarlarını yeşil gördüyseniz:

  • Sizi igilendiren konulara zaman ayırmanız size ilham veren kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.

Rüyada evin duvarlarını yeşil görmek sevinçli bir hayat süreceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada bir evin duvarlarını yeşil görmek yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada evin duvarlarını boyatmak büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin duvarlarını mavi görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada evin duvarlarını suyla yıkamak yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına tabir olunur.

Rüyada evin duvarlarını ıslak görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada evinin duvarlarını yeşil görmek aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işarettir.

Rüyada evin duvarlarını yıkamak iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.