Rüyada eski sevgilinin başka biriyle olduğunu görmek

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle olduğunu görmek bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle olduğunu gördüyseniz:

  • Belli unutkanlıklar, rötarlar, yanlış aramalar, yanlış ödemeler, karışan hesaplar v.b bir sürü konu söz konusu olabilir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle olduğunu görmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle sevgili olduğunu görmek sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle fotoğrafını görmek paslı bir çiviye basabileceğine, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin başka biriyle evli olduğunu görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle görmek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin başka biriyle olduğunu görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle öpüştüğünü görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle çıkması aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments