Rüyada eski sevgilinin başka biriyle fotoğrafını görmek

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle fotoğrafını görmek büyük fırsatlarla karşılaşacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle fotoğrafını gördüyseniz:

  • İstikrarlı olmanız belli bir problemin zayıflamasını sağlayabilir, olayların peşini bırakmakta fayda var.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle fotoğrafını görmek sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin başka biriyle fotoğrafını görmek sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle olduğunu görmek isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, haneye bereket geleceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle görmek hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle öpüştüğünü görmek uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin başka bir kızla fotoğrafını görmek büyük savaşların yaşanacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle çıkması akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başka biriyle konuştuğunu görmek iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.