Rüyada eski eşin dövmesi

Rüyada eski eşin dövmesi sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski eşin dövmesi gördüyseniz:

  • Başkalarının işlerini yerine getirmek veya diğerlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek zorunda değilsiniz.

Rüyada eski eşin evlenmesi zaman içinde daha güzel günler göreceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşin gülmesi sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski eşin dövmesi hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada eski eşin vurulması bir sebeple işsiz kalınacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada eski eşin eve gelmesi iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski eşin araması sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada eski eşin sana sarılması birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada eski eşin boşanmak istemesi herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments