Rüyada eli yüzü kan içinde görmek

Rüyada eli yüzü kan içinde görmek masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine yorulur.

Rüyada eli yüzü kan içinde gördüyseniz:

  • Pohpohlanmaya, övülmeye çok hevesli olmanız yüzünden çevrenizde bir anda kötü niyetli, kurnaz sizden birşeyler koparmak isteyen kimselerin birikmesine sebeb olabilir.

Rüyada eli yüzü kan içinde görmek hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada yüzü kan içinde görmek hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzü yara içinde görmek sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada birini eli yüzü kan içinde görmek çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına delalet eder.

Rüyada yüzü kesmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü yüzü görmek kişinin hayatını allak bullak edeceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzü mor görmek yaşam standartlarının artacağına, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına delalettir.

Rüyada yüzü yaralanmak kırgınların ve küskünlerin barışacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments