Rüyada dedenin felç olduğunu görmek

Rüyada dedenin felç olduğunu görmek eline para geçeceğine, içsel güvensizliklerinize, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, kazancın yar yarıya düşeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine ve üzüntü duyulacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dedenin felç olduğunu gördüyseniz:

  • Ek sorumluluklar sizin için en iyi şey gibi görünmese de, en sonunda kazanmanızı sağlayacak.

Rüyada dedenin felç olduğunu görmek azla yetinmek zorunda kalmayacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş dedenin felç olduğunu görmek kazançlı işlere gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada felç olduğunu görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ellerinin felç olduğunu görmek herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüyada elinin felç olduğunu görmek rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını felç olduğunu görmek aile hayatının sorunsuz olacağına, genç kimselere eğitim vereceğine delalet eder.

Rüyada oğlumun felç olduğunu görmek iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada kızının felç olduğunu görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hiçbir engele takılmadan, yolunda devam edeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments