Rüyada arkadaşını felç olduğunu görmek

Rüyada arkadaşını felç olduğunu görmek rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, hayatını ailesine adayacağına, zor bir durumda kalacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşını felç olduğunu gördüyseniz:

  • Hayal kırıklığına uğramamak için bazı şeyleri farz ederek hareket etmemenizde fayda var.

Rüyada arkadaşını felç olduğunu görmek uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada felç olduğunu görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine işaret eder.

Rüyada dudağının felç olduğunu görmek zorluklarının biteceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalettir.

Rüyada bir tanıdığının felç olduğunu görmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada abimin felç olduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada ablanın felç olduğunu görmek sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada dedenin felç olduğunu görmek ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada felç olduğunu görmek nedir başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments