Rüyada cumhurbaşkanı eli öpmek

Rüyada cumhurbaşkanı eli öpmek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, giderileceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı eli öpmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızla ilgili bir ya da birkaç mutluluk yaşayabilirsiniz.

Rüyada cumhurbaşkanı ile evlenmek zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada cumhurbaşkanı eşi ile konuşmak gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanı ile nişanlanmak iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanı korumak başarılarının eksilmeyeceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanı ile selamlaşmak kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına yorulur.

Rüyada cumhurbaşkanı beklemek söz, yetki ve imza sahibi olacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada cumhurbaşkanı ile gülmek zor günlerin uzaklaşacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada cumhurbaşkanı ile şakalaşmak sıkıntının günden güne artacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments