Rüyada cinsel organı uzun görmek

Rüyada cinsel organı uzun görmek yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, kötülüklerden uzak kalacağına, hataların düzeltileceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada cinsel organı uzun gördüyseniz:

  • Güvenebileceğiniz kişilere yakın durun.

Rüyada cinsel organı uzun görmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada uzun erkek cinsel organı kurulu düzenin yıkılacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine yorulur.

Rüyada uzun erkek cinsel organı görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına rivayet eder.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada cinsel organı ile oynamak hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada fil cinsel organı görmek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine işaret eder.

Rüyada babanın cinsel organı işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına işaret eder.

Rüyada boğa cinsel organı görmek saygınlık kazanacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments