Rüyada cinsel organı ile oynamak

Rüyada cinsel organı ile oynamak iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına ve hep iyilik düşüneceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, geçim derdinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cinsel organı ile oynamak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yapmak istediklerinizin dışında şeyler söyleyerek sizi yönlendirmeye çalışabilir.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek mal varlığının neredeyse eriyeceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına rivayet eder.

Rüyada fil cinsel organı görmek bir sebeple başka yollar aranacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada babanın cinsel organı iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına delalettir.

Rüyada cinsel organı ile oynamak deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine tabir olunur.

Rüyada cinsel organı kopmuş görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine işarettir.

Rüyada bir kadın cinsel organı yıkamak yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, huzur ve şifa bulacağına inanılır.

Rüyada dişi at cinsel organı görmek bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Rüyada oğlunun cinsel organı görmek fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments