Rüyada ceketin kirlenmesi

Rüyada ceketin kirlenmesi çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına yorulur.

Rüyada ceketin kirlenmesi gördüyseniz:

  • Arzularınızın artışı sizi sizi karışık düşüncelere ya da ilişkilere itebilir.

Rüyada ceketin kirlenmesi kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada ceketin yırtılması külfetinin ve yükünün artacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada ceketin yandığını görmek gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, yol göstereceğine işaret eder.

Rüyada ceketin denize düşmesi zor durumlarla karşı karşıya kalınacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada deri ceketin kaybolması üzgün ve hasta olacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada ceketin kolunun yırtılması elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ceketin cebinde bozuk para bulmak başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada ceketin yanması zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, istenen her şeye sahip olunacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.