Rüyada büyük yemek verdiğini görmek

Rüyada büyük yemek verdiğini görmek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, sarsılacağına, kazancının katbekat artacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük yemek verdiğini gördüyseniz:

  • Hesapta olmayantesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler.

Rüyada büyük yemek verdiğini görmek sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada birinin büyük balık verdiğini görmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün verdiğini yemek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine işarettir.

Rüyada yemek verdiğini görmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, ferah bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendisine yemek verdiğini görmek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kediye yemek verdiğini görmek çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın yemek verdiğini görmek hayatının bir anda renkleneceğine, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada misafire yemek verdiğini görmek sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.