Rüyada birinin beni bırakma demesi

Rüyada birinin beni bırakma demesi yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, karamsarlığa düşeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada birinin beni bırakma demesi gördüyseniz:

 • Evle ilgili konuların isteklerinizin gerçekleşmesini engellemesine izin vermeyin.

Rüyada birinin beni bırakma demesi haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine, eline geçen paraları tutamayacağına tabir olunur.

Rüyada birine beni bırakma demek güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin beni bırakma demesi çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, çalışmaların beğeni almayacağına inanılır.

Rüyada beni bırakma demek kötü durumlara düşürüleceğine, insanlara iyilik yapmaya işarettir.

Rüyada eski sevgilinin beni bırakma demesi işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada iş bırakma ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine delalet eder.

Rüyada sigarayı bırakma dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına alamet eder.

Rüyada birinin beni savunması bereketli işler yapacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

2 yorum “Rüyada birinin beni bırakma demesi

 1. Ablamlarda kaliyorum ayni yatakta yatiyoduk ablam ve yigenimle
  Rüyamda ayni sekil yatiyoduk ve ben bir video izliyodum ordada kapidan dogru birsey beni birakma diyo ama videoda hep tekrarlaniyo ve birden beni yataktan kendine cekiyodu o sira ablamda beni kolumdan tutuyor rüyamda
  Bagirarak uyanmak istedim ama uyanamadim cok kötü bir durumdu uyanirkende ellerim titriyodu cok korkmistim yerimden kalktim ve iki dakika gecmeden kücük yigenim bagirmaya basladi

  • Esahh der ki,
   Rüyanız başarıya, güzelliğe ve hayata yorulmalıdır. Rüya tabirine göre tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına; güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına; çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.