Rüyada birinin ayağına krem sürmek

Rüyada birinin ayağına krem sürmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına inanılır.

Rüyada birinin ayağına krem sürmek gördüyseniz:

  • Sizi bazı yanılgılardan çekip almak isteyen insanları fark etmeniz gerekiyor.

Rüyada birinin ayağına krem sürmek eve kapanacağına, haram mal yiyip içeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin ayağına krem sürmek şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına yorulur.

Rüyada başkasının ayağına krem sürmek bir sebeple sıkıntı çekeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağına krem sürmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine delalettir.

Rüyada birinin ayağına kapanması uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına delalet eder.

Rüyada birinin ayağına bakmak çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, satışların düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin ayağına sarılması gereken sabrı göstereceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine alamet eder.

Rüyada birinin ayağına ip dolanması böyle işlere kalkışacağına, ona özlemle sarılacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.