Rüyada birine topuklu ayakkabı vermek

Rüyada birine topuklu ayakkabı vermek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına tabir olunur.

Rüyada birine topuklu ayakkabı vermek gördüyseniz:

  • Belli bir amaç için çalışmalar yapabilir ya da eski veya unutulmuş bir projeyi canlandırabilirsiniz.

Rüyada birine topuklu ayakkabı vermek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına tabir olunur.

Rüyada topuklu ayakkabı görmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına işaret eder.

Rüyada topuklu ayakkabı kaybetmek çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına yorulur.

Rüyada topuklu ayakkabı değiştirmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, daha fazla gelire kavuşacağına yorulur.

Rüyada topuklu ayakkabı giymek huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, parasını ve işini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabı ile gezmek yönetici makamına oturacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine işaret eder.

Rüyada lacivert topuklu ayakkabı çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, işlerinde bereket olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor topuklu ayakkabı denemek girdiği projelerden zararla çıkacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments